Приставки до жатки комбайна

Телефони відділу продажу (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Закінчилися посівні роботи, внесли в потрібному об'ємі добрива в грунт... Зараз найголовніше, щоб погода порадувала. Посушлива зовсім небажана... Такі думки не покидають жодного аграрія, жодного фермера, працюючого із землею. Адже на даний момент було стільки витрачено сил, ресурсів і дорогоцінного часу. Як приємно спостерігати за посівами, що швидко набирають силу стихій, за їх дозріванням. Ось скоро настане пора довгожданого збору урожаю. Тепер треба потурбуватися про якісне збирання врожаю, будь то соняшнику, рапса або сої.

Приставки до жатки комбайна допоможуть механізаторові зробити спеціалізоване переобладнання зернової жатки комбайну. Завдяки досвіду та професіоналізму нащіх фахівців, ви отримаєте якісне обладнання для ваших жаток.

Приставки до жатки комбайна

Як висновок, кожен комбайн потребує переобладнання або переоснащення на скошування тієї або іншої культури. Існують звичайно відважні механізатори, які намагаються обійтися з тим, що є. Але будь-який досвідчений механізатор і виробник прибиральної техніки наполягатиме на тому, що потрібний індивідуальний підхід. Адже при збиранні рапсу має місце розсип рапсового зерна, для цього потрібне використання спеціального причіпного пристосування, яке виконуватиме функцію роздільника скошуваних рослин поля. Цей продукт відомий, як рапсовий стіл допоможе знижувати непотрібну розтрату і відповідно сприятиме збільшенню врожайності (технологічно). При скошуванні соняшнику потрібне також розділення і правильний напрям рослин. Приставка для соняшнику за допомогою ліфтерів і лопатей мотовила соняшникового збільшать ефект від прибирання соняшнику і збережуть у більшій цінності вузли дорогої жниварки. На збирання ж сої, переобладнання потрібне із-за характеру зростання соєвої культури. Підготування комбайну до уборки завдяки приставки для скошування сої. Це устаткування призначене для того, щоб опустити різальний апарат якможна нижче до грунту. Тобто іншими словами, жниварка ковзатиме по грунту, тим самим станеться найбільш якісне скошування полеглих рослин. До того ж система копіювання сприяє зниженню  втрат на 20-35%% порівняно із зерновою жниваркою, що виконується за рахунок гнучкості бруса різальної коси (флекс або flex).

Ріпаковий стіл, приставка для збирання ріпаку

 Лифтера для скошування соняшника, соняшникова приставка

 

 

соевая приставка

Приставка соєва, пристосування для скошування сої

 

 

 

 

Наша адреса:

71100, Україна, Запорізька область,

місто Бердянськ, вул. Матвеєва 1а

Телефони:

+38(066)749-25-82,

+38(097)42-11-44-7,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.